O nas

Nasza misja, jacy jesteśmy, kim jesteśmy?

Witamy w Kamion Fitness Club, kameralnym miejscu na Pradze Południe o rodzinnej atmosferze. Klub został stworzony w 2015 roku z miłości do sportu i taki jest cel naszego zespołu – zarażać dobrą energią i zamiłowaniem do aktywności ruchowej. To właśnie nas wyróżnia od dużych, sieciowych klubów, zawsze służymy dobrą radą i pomocą również poza treningiem personalnym, bo dla nas najważniejszy jest człowiek i jego samopoczucie.

Różnorodność naszej oferty pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Każdemu 😉 małemu i dorosłemu; kobietom i mężczyznom; tym roztańczonym i tym potrzebującym mocniejszych wrażeń; tym, którzy pracują nad siłą i tym, którzy po prostu chcą zrobić coś dobrego dla siebie.

Do dyspozycji gości znajdują się siłownia, sala do aerobiku, sala z matą, ringiem i workami do sztuk walki, sauna (sucha) oraz rolleny. Klubowicze Kamion Fitness mogą również skorzystać z usług barku gdzie oprócz suplementów typowo sportowych i napojów można zaopatrzyć się w zdrowe batony i czekolady bez cukru oraz w pełnowartościowy posiłek dietetyczny.