Trenerzy

Zajęcia sportowe pod okiem profesjonalnych trenerów

Przedstawiamy sylwetki naszych doświadczonych trenerów. Jesteśmy grupą utytułowanych profesjonalistów i pasjonatów, dla których niezwykle istotne jest indywidualne podejście do każdej osoby korzystającej z oferty naszej siłowni na Pradze południe oraz wszystkich zajęć. Zajęcia u nas to nie tylko przyjemny wysiłek, ale również świetna zabawa!

Kasia Maliszewska

Związana ze sportem od najmłodszych lat, kiedy to wraz z zespołem tanecznym zdobywała tytuł Mistrza Polski i III Vicemistrza Europy w Hip Hopie. Podczas studiów okazało się, że fitness jest jej drugą miłością, której poświęciła całe swoje życie. W 2015 roku zdobyła wiele osiągnięć podczas zawodów bikini fitness:

  • złoto na Debiutów Fitness i Kulturystyki WPF,
  • Srebro na Mistrzostwach Polski WPF,
  • Złoto na Pucharze Polski WPF,
  • Srebro na Mistrzostwach Świata w Brukseli.

Na zajęciach Kasi nie macie co liczyć na nudę, tutaj endorfiny sięgają zenitu J Jest intensywnie, przyjemnie i energicznie przy pełnej dbałości o techniczne wykonanie ćwiczeń.

Kasia Maliszewska

Marta Durska

Instruktor fitness ze specjalnością nowoczesne formy gimnastyki, Trener personalny, Instruktor Nordic Walking, oraz Pedagog Resocjalizacyjny i terapeuta.
Wciąż doskonali swe umiejętności na licznych szkoleniach i konwencjach fitness.
W pracy instruktorki najbardziej ceni sobie kontakt z ludźmi i możliwość poprawienia ich samopoczucia. Podczas zajęć kładzie bardzo duży nacisk na techniczne wykonywanie ćwiczeń. Trening z Martą to nie tylko efektywne ćwiczenia, to również milo spędzony czas, który z pewnością zachęci Was do przyjścia po raz kolejny. Jest osobą bardzo zaangażowaną w to co robi, zawsze dąży do realizacji wszelkich celów. Od najmłodszych lat związana ze sportem od sztuk walki po wyścigi rowerowe MTB.
Wszechstronna i żywiołowa instruktorka przeszkolona do każdej formy zajęć fitness.

Marta Durska

Norbert Dąbrowski

Przygodę z boksem zaczął w 2001 roku w klubie Gwardia Warszawa. Dwukrotnie sięgał po zloty medal Mistrzostw Polski oraz cztery razy był V-ce Mistrzem Polski w różnych kategoriach wiekowych i wagowych. Był reprezentantem Kadry Narodowej. Jako amator stoczył ok 170 walk z czego ok. 140 wygranych. Od 2010 roku boksuje jako zawodowiec. Do tej pory stoczył 22 profesjonalne pojedynki, z czego 18 wygranych. Od 4 lat łączy karierę zawodnicza z pracą trenerską.

Trening bokserski rozwija wytrzymałość, kondycję, szybkość, równowagę oraz koordynację ruchową, a także wspomaga utratę tkanki tłuszczowej. Trening pod okiem zawodowego boksera pozwoli na nabranie pewności siebie oraz poznanie i zagłębienie tajników boksu.

Norbert Dąbrowski

Ziemowit Wyszkowski – Suski

Ze sportami walki związany od trzynastego roku życia. Treningi boksu tajskiego rozpoczął pod okiem Piotra Kowalczyka. W latach 2001-2005 był czynnym zawodnikiem Muay-Thai. Brał udział w sparingach z utytułowanymi zawodnikami. 2002-2004 uczestnik gal pokazowych i zgrupowań kadry narodowej. W 2004r zdobył pierwsze miejsce w Oficjalnych Eliminacjach do Mistrzostw Polski Muay Thai. Stale poszerza swoje kompetencje, uczestnicząc w treningach i seminariach różnych dyscyplin. Absolwent Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie dietetyki i suplementacji. Indywidualnie podchodzi do każdej osoby, którą trenuje. Cierpliwie i dokładnie objaśnia techniki, dbając jednocześnie o miłą atmosferę na treningu.

Ziemowit Wyszkowski - Suski

Magdalena Zakrzewska

Certyfikowany instruktor fitness. Wstępem do przygody z fitnessem była dla niej fascynacja tańcem: salsą, sambą i hip-hopem, których uczyła się wiele lat. Ze sportem i fitnessem związana jest od blisko 7 lat. Jako wszechstronny instruktor specjalizuje się w zajęciach z elementami tańca, wzmacniających, a także posiada licencję instruktora Pilates oraz FACTS Germany. Na swoich zajęciach jest zawsze uśmiechnięta i zarażająca pozytywną energią. Na treningach potrafi jak nikt inny zmotywować do ciężkiej pracy oraz przekraczania własnych granic, kładąc przy tym ogromny nacisk na technikę wykonywanego ruchu. Jest uczestnikiem wielu konwencji i szkoleń (IFFA, Reebok University, Z-Team) przez co dostarcza uczestnikom nowych inspiracji na zajęciach

Magdalena Zakrzewska

Roger Rehmus

Jest dyplomowanym instruktorem Zumba Fitness. Na co dzień pozytywnie zakręcony weganin. Jego zajęcia to nauka zmysłowości i praca nad kondycją, a przy tym wspaniała zabawa i intensywny trening. Po jego zajęciach, uśmiech na długo nie schodzi z twarzy J

Roger Rehmus

Lucyna Szymańska

Jest dyplomowanym instruktorem fitness od 2010 roku oraz dyplomowanym trenerem personalnym od 2014 roku. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Wychowania Fizycznego. To wielka entuzjastka sportu od najmłodszych lat, trenowała lekką atletykę oraz pływanie, a od kilku lat trenuje również pole dance.

Ulubione formy zajęć to wzmacnianie, jak TBC czy płaski brzuch oraz bardziej mentalne formy, a więc pilates czy stretching. Lucyna uważa, że sport to podstawa zdrowego trybu życia i pozytywnej energii, której zawsze jest pełno na jej zajęciach. Zwraca uwagę przede wszystkim na technikę wykonywania ćwiczeń i stara się podejść indywidualnie do każdego uczestnika zajęć. Jako osoba charyzmatyczna i otwarta wzbudza entuzjazm sportowy nawet u najbardziej opornych.

Lucyna Szymańska

Agnieszka Rubin

Studentka III roku psychologii, od dziecka związana ze sportem, absolwentka szkoły sportowej gdzie rozpoczęła swoją sportową przygodę od lekkiej atletyki . Pięć lat temu poszła na pierwsze zajęcia Zumby i teraz jest licencjonowanym instruktorem Zumba® Fitness oraz instruktorem Fitness, a także Animatorem Zabaw dla Dzieci i Wychowawcą Kolonijnym. Uwielbia pracę z dziećmi. W przyszłości planuje pracę jako psycholog sportowy.

Agnieszka Rubin

Robert Hoppa

Ukończył kurs trenera rekreacji ruchowej o specjalizacji kulturystyka, trenera personalnego, liczne szkolenia z dietetyki i suplementacji. Robert ma na swoim koncie duże osiągnięcia: 2012- 4 miejsce w kulturystyce w kategorii open w zawodach HiTec Body Show, 2012- 3 miejsce w Debiutach Kulturystycznych Ostrów Mazowiecka, kategoria wagowa do 70kg, 2014- 3 miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Śląska w Kulturystyce, kategoria do 70kg, 2014- 4 miejsce w Mistrzostwach Polski w Kulturystyce, kulturystyka do 70kg, 2015- 2 miejsce (oficjalnie mają pół roku na potwierdzenie mojego mistrzostwa) 😉 w Mistrzostwach Polski w Kulturystyce, kategoria do 70kg. W październiku 2015 r. rozpoczął studia na kierunku fizjoterapia.

Robert Hoppa

Mateusz Rodzik

Trener personalny z kilkuletnim doświadczeniem, absolwent Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego na wydziale turystyki i rekreacji, aktualnie student Wyższej Szkoły Rehabilitacji na kierunku dietetyka. Licencjonowany trener personalny i instruktor kulturystyki oraz absolwent wielu szkoleń z zakresu m.in. treningu funkcjonalnego. Twój cel stanie się także jego celem, który z wielką pasją i oddaniem pomoże Ci zrealizować. Mateusza cechuje indywidualne podejście do klienta, plany treningowe dostosowuje do indywidualnych potrzeb i możliwości. Zwraca szczególną uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń, wychodząc z założenia że tylko prawidłowe wykonanie, prowadzi do osiągnięcia sukcesu. Jest osobą pozytywnie nastawioną do życia, otwartą i życzliwą. W pracy cechuje go profesjonalizm i cierpliwość. Satysfakcją dla niego są zadowoleni klienci.

Mateusz Rodzik

Patrycja Powierża

Studentka Wychowania Fizycznego, instruktorka Zumby® oraz rekreacji ruchowej o specjalności fitness. Sezonowo instruktorka jej największej miłości - snowboardu, Od dzieciństwa zakochana w tańcu i jego przeróżnych odmianach. Członkini kadry szkoleniowej Polish Fitness Academy, ambasadorka treningów TMT i GFS. Na swoich zajęciach stawia na intensywność i dobrą zabawę , ale także technikę i zadowolenie wszystkich ćwiczących. Ćwiczy z dorosłymi jak i z dziećmi, których uczy tańca i gimnastyki artystycznej, stawiając na odpowiedni rozwój i korekcje nawyków postawy.

Patrycja Powierża

Paulina (Michalak) Ickiewicz

Absolwentka dietetyki. Przygodę ze sportem rozpoczęła już jako dziecko tańcząc w Rewii Dziecięcej, a także należąc do reprezentacji sportowej szkoły. Swoje doświadczenie, zaangażowanie i dyscyplinę chętnie przekazuje swoim podopiecznym, zarówno tym małym jak i dorosłym, na zajęciach. Jej dewizą są słowa Jana Pawła II „wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali”. Kocha bieganie, taniec, muzykę i każdy fitness. W Naszym klubie dba o idealne kształty klientów 🙂

Paulina (Michalak) Ickiewicz