Trenerzy

Zajęcia sportowe pod okiem profesjonalnych trenerów

Przedstawiamy sylwetki naszych doświadczonych trenerów. Jesteśmy grupą utytułowanych profesjonalistów i pasjonatów, dla których niezwykle istotne jest indywidualne podejście do każdej osoby korzystającej z oferty naszej siłowni na Pradze południe oraz wszystkich zajęć. Zajęcia u nas to nie tylko przyjemny wysiłek, ale również świetna zabawa!

Magdalena Zakrzewska

Certyfikowany instruktor fitness. Wstępem do przygody z fitnessem była dla niej fascynacja tańcem: salsą, sambą i hip-hopem, których uczyła się wiele lat. Ze sportem i fitnessem związana jest od blisko 7 lat. Jako wszechstronny instruktor specjalizuje się w zajęciach z elementami tańca, wzmacniających, a także posiada licencję instruktora Pilates oraz FACTS Germany. Na swoich zajęciach jest zawsze uśmiechnięta i zarażająca pozytywną energią. Na treningach potrafi jak nikt inny zmotywować do ciężkiej pracy oraz przekraczania własnych granic, kładąc przy tym ogromny nacisk na technikę wykonywanego ruchu. Jest uczestnikiem wielu konwencji i szkoleń (IFFA, Reebok University, Z-Team) przez co dostarcza uczestnikom nowych inspiracji na zajęciach

Magdalena Zakrzewska

Kasia Rodzik Maliszewska

Związana ze sportem od najmłodszych lat, kiedy to wraz z zespołem tanecznym zdobywała tytuł Mistrza Polski i III Vicemistrza Europy w Hip Hopie. Podczas studiów okazało się, że fitness jest jej drugą miłością, której poświęciła całe swoje życie. Kasia w swojej sportowej karierze zdobyła wiele osiągnięć podczas zawodów bikini fitness, co sprawia, że jest jedną z najlepszych zawodniczek polskich i zagranicznych:

  • Absolutna Mistrzyni Polski Bikini Fitness IFBB
  • Medalistka Mistrzostw Europy IFBB
  • Złoto Diamond Cup Malta
  • Srebro Diamond Cup Rzym
  • dwukrotna finalistka Olympia Amateur Spain IFBB
  • Srebro Puchar Polski Fitness IFBB
  • Złoto Puchar Polski WPF,
  • Srebro Mistrzostwa Świata w Brukseli.

Na zajęciach Kasi nie macie co liczyć na nudę, tutaj endorfiny sięgają zenitu J Jest intensywnie, przyjemnie i energicznie przy pełnej dbałości o techniczne wykonanie ćwiczeń. Podczas treningów personalnych podchodzi bardzo indywidualnie do swoich podopiecznych i dba, aby treningi były dostosowane do ich sprawności i potrzeb.

Kasia Rodzik Maliszewska

Maciek Kosicki

Boksem żyję i oddycham już od 10 lat, a nic nie sprawia mi takiej satysfakcji, jak przekazywanie tajników tej dyscypliny innym. Pierwsze kroki stawiałem pod okiem trenera Krzysztofa Drzazgowskiego, spędziłem na warszawskich ringach tysiące godzin, aby dziś prowadzić grupy treningowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Zapraszam na treningi zarówno tych, którzy chcą dopiero zacząć przygodę z boksem, jak i tych, którzy chcieliby rozwinąć swoje umiejętności.

Maciej Kosicki

Marzena Kozłowska

Ruch i aktywność fizyczna od zawsze są moją pasją. Gdy blisko 10 lat temu trafiłam na metodę Pilatesa, to był strzał w dziesiątkę. Pilates to metoda, która pozwoliła swojemu twórcy Josephowi Pilatesowi zmienić się z dziecka cierpiącego m.in. na krzywicę w sportowca i modela. Metamorfozy są możliwe! Na zajęciach chcę pomóc uczestnikom świadomie pracować nad ciałem. Precyzję i świadomość ruchu – kluczowe w Pilatesie – przenoszę także na zajęcia fitness. Bo dynamicznie nie znaczy chaotycznie!

Marzena Kozłowska

Dagmara Michalak

Instruktor sportu o specjalności fitness Polskiej Akademii Sportu. Moment uzyskania tytułu poprzedzony był kilkoma latami regularnego uczestnictwa w różnego rodzaju zajęciach grupowych, co pozwoliło na wybór ulubionych form treningów fitness.

Dagmara Michalak

Anita Murzyn

Studentka wychowania fizycznego na Warszawskiej Akademii Sportu ze specjalizacją instruktor siłowni. Droga sportowa zaczęła się od tańca, przez koszykówkę i trwa do dnia dzisiejszego, gdzie fitness stał się jej pasją. Specjalizuje się w zajęciach wzmacniająco-wydolnościowych typu TBC, ABT, pilates, tabata po zajęcia zdrowotne, jak zdrowy kręgosłup. Wykorzystuje każdą wolną chwilę na samorealizację oraz na liczne szkolenia, gdyż uważa że nauka powinna trwać całe życie. Dlatego na jej zajęciach nie ma mowy o rutynie. Każde z nich jest inne, wprowadza nowe ćwiczenia, techniki co pozwala na kompleksowe rozwijanie ciała. Stara się aby osoby, które na nie uczęszczają wychodziły z duża dawką endorfin a zarazem stawały się lepszą wersją siebie, tak jak brzmi jej motto życiowe.

Anita Murzyn

Patryk Rychter

Od dzieciństwa pasjonuje go sport i motoryzacja. Członek Koszalińskiego Klubu Motocrossowego MX-Koszalin. Licencjonowany instruktor z zakresu rekreacji ruchowej i fitnessu, instruktor TMT. Absolwent Politechniki Warszawskiej. Na swoich zajęciach potrafi motywować uczestników, udzielając im cennych wskazówek dotyczących poprawności wykonywania ćwiczeń. Wolny czas spędza aktywnie, biegając, jeżdżąc na rowerze czy spacerując.Wierzy w przesłanie, że człowiek aktywny fizycznie jest szczęśliwszy i naładowany pozytywną energią, która towarzyszy mu każdego dnia! Zajęcia z Patrykiem nie wiążą się z żadnym ryzykiem, brzuchy wyrzeźbicie i pośladki ujędrnicie 🙂!

Patryk Rychter

Piotr Urbaniak

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i SWPS, który na co dzień pracuje również jako tłumacz. Ćwiczy capoeira od 2003 roku. W 2004 dołączył do grupy Fundação Internacional Capoeira Artes das Gerais (FICAG), z którą jest związany do dziś. W 2010 uzyskał od swojego mistrza (Mestre Museu) pozwolenie na samodzielne prowadzenie swojej sekcji na warszawskim Grochowie i robi to nieprzerwanie aż do dziś. Współorganizator wielu wydarzeń, festiwali i warsztatów związanych z capoeira w ramach działalności grupy FICAG Polska. W poszukiwaniu wiedzy na temat tej sztuki walki odwiedził już wiele krajów, między innymi Hiszpanię, Litwę, Rosję, Białoruś oraz przede wszystkim Brazylię (ma już 6 takich wizyt na koncie, podczas których godnie reprezentował nasz kraj i zdobył poważanie członków macierzystej sekcji naszej grupy). Płynnie mówi po portugalsku, co pozwala mu znacznie lepiej zrozumieć tę sztukę walki oraz kulturę, z której się wywodzi. Od 2016 jest posiadaczem stopnia instruktora 3. stopnia (sznur zielony) przyznanego mu w nagrodę za treningi, zaangażowanie, prowadzenie zajęć oraz pracę organizacyjną na rzecz grupy.

Od 2010 roku posiada uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością „Samoobrona” nadane mu przez Polską Akademię Sportu.

Piotr Urbaniak

Robert Hoppa

Ukończył kurs trenera rekreacji ruchowej o specjalizacji kulturystyka, trenera personalnego, liczne szkolenia z dietetyki i suplementacji. Robert ma na swoim koncie duże osiągnięcia: 2012- 4 miejsce w kulturystyce w kategorii open w zawodach HiTec Body Show, 2012- 3 miejsce w Debiutach Kulturystycznych Ostrów Mazowiecka, kategoria wagowa do 70kg, 2014- 3 miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Śląska w Kulturystyce, kategoria do 70kg, 2014- 4 miejsce w Mistrzostwach Polski w Kulturystyce, kulturystyka do 70kg, 2015- 2 miejsce (oficjalnie mają pół roku na potwierdzenie mojego mistrzostwa) 😉 w Mistrzostwach Polski w Kulturystyce, kategoria do 70kg. W październiku 2015 r. rozpoczął studia na kierunku fizjoterapia.

Robert Hoppa

Ewelina Pacocha

Absolwentka kierunku wychowanie fizyczne na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Nauczycielka wychowania fizycznego, instruktorka samoobrony i sportów walki, pływania oraz piłki ręcznej. Fanka sztuk i sportów walki , począwszy od taekwondo itf, kończąc na brazylijskim ju-jitsu. Była zawodniczka klubu TAEWO Warszawa. Doświadczenie zdobywała podczas m.in. studiów Institute of Higher Studies of Fafe w Portugalii, stażu nauczycielskiego w Istituto Comprensivo Bassa Anaunia – Denno we Włoszech, oraz prowadząc gimnastykę i judo  w warszawskich przedszkolach i klubach.

Zajęcia z Eweliną to gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami sportów walki i akrobatyki dla dzieci. Podczas treningów najmłodsi mają szansę wzmocnić aparat ruchu, nauczyć się nowych sportowych umiejętności, a przede wszystkim spędzić aktywnie czas dobrze się bawiąc. Podczas gimnastyki dzieci poznają prawidłowe wzorce ruchowe, zapobiegają i kompensują wady postawy, pokonują lęki oraz uczą się zasad zdrowej rywalizacji.

Ewelina Pacocha

Ziemowit Wyszkowski – Suski

Ze sportami walki związany od trzynastego roku życia. Treningi boksu tajskiego rozpoczął pod okiem Piotra Kowalczyka. W latach 2001-2005 był czynnym zawodnikiem Muay-Thai. Brał udział w sparingach z utytułowanymi zawodnikami. 2002-2004 uczestnik gal pokazowych i zgrupowań kadry narodowej. W 2004r zdobył pierwsze miejsce w Oficjalnych Eliminacjach do Mistrzostw Polski Muay Thai. Stale poszerza swoje kompetencje, uczestnicząc w treningach i seminariach różnych dyscyplin. Absolwent Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie dietetyki i suplementacji. Indywidualnie podchodzi do każdej osoby, którą trenuje. Cierpliwie i dokładnie objaśnia techniki, dbając jednocześnie o miłą atmosferę na treningu.

Ziemowit Wyszkowski - Suski

Mateusz Rodzik

Trener personalny z kilkuletnim doświadczeniem, absolwent Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego na wydziale turystyki i rekreacji, aktualnie student Wyższej Szkoły Rehabilitacji na kierunku dietetyka. Licencjonowany trener personalny i instruktor kulturystyki oraz absolwent wielu szkoleń z zakresu m.in. treningu funkcjonalnego. Twój cel stanie się także jego celem, który z wielką pasją i oddaniem pomoże Ci zrealizować. Mateusza cechuje indywidualne podejście do klienta, plany treningowe dostosowuje do indywidualnych potrzeb i możliwości. Zwraca szczególną uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń, wychodząc z założenia że tylko prawidłowe wykonanie, prowadzi do osiągnięcia sukcesu. Jest osobą pozytywnie nastawioną do życia, otwartą i życzliwą. W pracy cechuje go profesjonalizm i cierpliwość. Satysfakcją dla niego są zadowoleni klienci.

Mateusz Rodzik