Zajęcia z akrobatyki dla dzieci na Pradze Południe

Pamiętasz swoje dzieciństwo? Zabawy na trzepaku do późnej godziny, rozgrywki w piłkę nożną i przyjaźnie zawierane na całe życie?

Twoje dzieci niestety nie mają tego przywileju. Nadchodzimy z pomocą! Po miesiącach zdalnej nauki, niewielkiej ilości ruchu i mocno ograniczonego kontaktu z rówieśnikami, czas coś zrobić! Od 1 czerwca starują zajęcia z akrobatyki w Kamion Fitness Club na ulicy Chodakowskiej 12. Kierunek – Praga Południe. Spotykamy się w każdy wtorek i czwartek:

  • o godzinie: 17:00 grupa dzieci 3-5 lat;
  • o godzinie 17:45 grupa dzieci 6-9 lat.

Na co może liczyć Twoje dziecko? Na zajęcia ogólnorozwojowe, które poprawią jego koordynację ruchową, ale przede wszystkim na niesamowitą zabawę w gronie rówieśników! Pozwól mu robić przewroty na macie, tak jak Ty robiłeś/aś je na trzepaku. W przyszłości z pewnością będzie Ci wdzięczne za te niesamowite chwile i sprawność fizyczną, którą osiągnie dzięki wizytom u nas. Ruch to zdrowie, a więc do dzieła!

Dlaczego warto zapisać swoje dziecko na zajęcia z akrobatyki w Kamion Fitnsess Club?

Powodów jest wiele, ale skupmy się tylko na tych najważniejszych. Nasze zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, którzy wiedzą, jak zachęcić dzieci do aktywności fizycznej. Pomogą Twojej dziewczynce lub chłopcu rozruszać ciało po miesiącach spędzonych przed komputerem podczas zdalnego nauczania. Obawiasz się, że Twój maluch szybko znudzi się tą formą aktywności? Nie ma takiej opcji! Wiemy, jak zadbać o każde dziecko. Ćwiczenia dostosowujemy do wieku i poziomu rozwoju całej grupy. Dbamy także o bezpieczeństwo. Zostawiając malucha w naszych rękach, robisz jedną z najlepszych inwestycji w jego przyszłość. Zajęcia z akrobatyki aktywują większość mięśni w jego ciele oraz dotlenią mózg. To zminimalizuje ryzyko chorób w przyszłości!

Nadal masz jakieś wątpliwości? To zrozumiałe, w końcu chodzi o Twoje dziecko! Zadzwoń do nas, a szczerze odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Na zadowoleniu klientów zależy nam tak mocno, jak Tobie na przyszłości swojego malucha.
Dodaj komentarz